Nejnovější recenze ze sekce Plyšoví mikrobi

Ověřený zákazník Best Dárky Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2011

Zakoupeno v Best Dárky

• originální
  • mohla být ještě větší, ale nevadí, i tak je to dost dobré

super dárek pro někoho kdo úspěšně dostudoval

Ověřený zákazník Dárky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. června 2011

Zakoupeno v Dárky.cz

• 5

jak již píši jinde, nechal jsem se zmást latinským názvem adekvátního léku, a domníval se zpoeátku, že se jedná skutečně o něj

Ověřený zákazník Rumburak Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2011

Zakoupeno v Rumburak

• kvalitní materiál
  • příjemná na dotyk
  • vcelku malé rozměry (pro někoho možná pro)

Produkt jsem vybral kvůli jeho vtipnosti, po doručení jsem byl příjemně překvapen materiálem, ze kterého je vyroben. Ten byl příjemný na omak. Hračku jsem nicméně očekával o něco větší, i když je pravda, že pro někoho mohou malé rozměry být spíše výhoda. Jinak řečeno, rozměry jsou vcelku malé vzhledem k ceně. To nic nemění na tom, že bych bez váhání hračku doporučil dál a navíc, v tomto případě rád zaplatím za nápad, protože se jedná vskutku o originální dárek.

Malárie

Malárie

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. března 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• darek
  • originalita
  • rychla dostupnost zbozi

tento produkt jsem zakoupila jako darek pro osobu sbirajici plysove mikroby
produkt bych doporucila tem, kteri maji radi originalni darky
zbozi bylo v poradku, dostupne hned druhy den od zaslani objednavky

Ověřený zákazník OK Computers Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2010

Zakoupeno v OK Computers

• skvělý dárek
  • předčil očekávání,myslela jsem si,že to bude jen nějaké pidi mini
  • odpovídá fotografii

Super dárek,který nemůže nepotěšit

Ověřený zákazník Zajímavé dárky Ověřený zákazník

Přidáno: 12. října 2010

(naposledy upraveno 12. října 2010)

Zakoupeno v Zajímavé dárky

Nápadité, ale velmi malé....

zverimex-vysocina.cz zverimex-vysocina.cz

Přidáno: 26. dubna 2010

• legrační hračka
  • zkreslení informací dětem

No musím říct, že výrobci hraček už opravdu neví, co by vymysleli. Spíš se hodí jako legrační dárek pro nějakého dospělého než jako skutečná hračka pro malé dítě (tedy aspoň z mého pohledu). Je pravda, že oproti jiným hračkám v této kategorii aspoň jde poznat, že se jedná o blechu, protože u ostatních bych opravdu pochybovala, že chřipka je chřipka. Spíš mám pocit, že tyto hračky zkreslují skutečnou představu o těchto mikroorganismech. Na druhou stranu nevím, co dělá blecha v kategorii "plyšoví mikrobi", protože blecha má do mikroba opravdu daleko. Ale alespoň bude dětem (nebo i dospělým) přiblíženo, jak vlastně taková blecha vypadá, a když ji třeba najdou u svého čtyřnohého miláčka (nebo snad u sebe?!) nebudou se divit, co za živočicha to vlastně je. Jinak mě tyto hračky zrovna neoslovily, ale v tomto případě je blecha alespoň částečně přiblížena realitě.

jjelinkova jjelinkova

Přidáno: 25. února 2009

• Originální dárek
  • Kdo nepotřebuje mozkovou buňku navíc? :-)
  • Nízká cena

Myslíte si, že je váš známý méně chytřejší a že by potřeboval alespoň jednu mozkovou buňku navíc? Není nic jednoduššího, než mu ji koupit. Tento plyšák je opravdu bezkonkurenční a je to opravdu originální dárek. Jen doufejte, že se váš kamarád neurazí ;-)

Zobrazuji 141 - 148 ze 148 recenzí 1...4 5 6 7 [ 8 ]